WOODIMPEX

 
PARDUODAME RĄSTUS, MALKAS, POPIERMEDĮ

 

  

 

 

Lorem ipsum sid amet

Ipsum sit dolor amet
 

Call to action

Mūsų paslaugos
Apie mus

 

 

 

 

UAB Woodimpex įkurta 2009 metais
Ir užsiima medienos eksportu į Lenkija ir Latvija, bei medienos importu iš Rusijos ir Ukrainos, taip pat gaminame ir prekiaujame mediena vietinėje rinkoje.Importuojame daugiausia ivairių medžių rūšių lentas, o eksportuojame savo miškuose nukirstus bei iš kitų įmonių nupirktus rąstus.
Mūsų įmonė perka miškus visoje Lietuvoje, juos eksploatuojam pagal visas miškininkystės taisykles, kadangi įmonėje dirba miškininkai profesionalai. Nukirsti miškai yra atsodinami, kaip to reikalauja miškotvarkos projektai. Vykdoma kultūrų priežiūra.

 

 

 PLAČIAU

 

Medienos traukimas iš sunkiai privažiuojamų vietų
Traukiame medieną iš sunkiai privaziuojamų vietų traktoriumi Terri. Traktoriaus svoris be krovinio 2,5t su kroviniu iki 5t. Tokia nedidelė masė leidžia privažiuoti į sunkesniems traktoriams neprivažiuojamas vietas. Fiskaro keliamoji galia 600kg, kas leidžia pakelti beveik visų ilgių ir storių rąstus.Taip pat traukiame krūmus ir medieną iš užmirkusių pievų ir pelkių, kadangi didelis vikšrų plotis ir maža traktoriaus masė mums leidžia dirbti šlapynėse. Skaityti plačiau
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti