Apie mus

 
UAB Woodimpex įkurta 2009 metais ir užsiima medienos eksportu į Lenkija ir Latvija, bei medienos importu iš Rusijos ir Ukrainos, taip pat gaminame ir prekiaujame mediena vietinėje rinkoje. Importuojame daugiausia švairių medžių rūšių lentas, o eksportuojame savo miškuose nukirstus bei iš kitų įmonių nupirktus rąstus.
Mūsų įmonė perka miškus visoje Lietuvoje, juos eksploatuojam pagal visas miškininkystės taisykles, kadangi įmonėje dirba miškininkai profesionalai. Nukirsti miškai yra atkūriami, kaip to reikalauja miškotvarkos projektai. Vykdoma kultūrų priežiūra.
UAB Woodimpex 
 yra novatoriška įmonė, atliekanti gamtotvarkos projektus saugomose teritorijose, galinti sutvarkyti didelius pelkių ir apleistų pievų plotus, tam reikalui turim du, dirbti pelkėse pritaikytus ,traktorius „Terri“ bei motobloką BCS, kuris gali šienauti nendres ir smulkias ataugas šešis kartus greičiau nei žmogus su trimeriu. Turėdami tokią techniką galim atlikti darbus draustiniuose ar miško parkuose, kur negalima suardyti miško paklotės ar pažeisti esamu kelių dangos, taip pat galim sau leisti pirkti užmirkusius ir užpelkėjusius miškus, nes mūsų traktoriai yra labai lengvi ir gana greiti, todėl darbus atliekam greitai ir kokybiškai.
Įmonei vadovauja miškų inžinerijos aukštąjį mokslą baigęs ir 22 metų patirtį darbo miške turintis vadovas, todėl visi įmonės turimi nuosavi miškai yra puoselėjami ir prižiūrimi.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti